FI

Ilkka Hynninen
Perustaja | Toimitusjohtaja

ilkka.hynninen@aitomedia.fi

 

Eero Hietala

Perustaja | Toimitusjohtaja

eero.hietala@aitomedia.fi

 

Anniina Johansson

Talousjohtaja | Varatoimitusjohtaja

anniina.johansson@aitomedia.fi

 

Tomi Suomela
Johtaja - viihdetuotannot ja formaatit

tomi.suomela@aitomedia.fi

 

Ella Piesala
Johtaja - draamatuotannot

ella.piesala@aitomedia.fi

 

Jutta Tuomaala

Vastaava tuottaja

050 581 8135

jutta.tuomaala@aitomedia.fi

Vera Olsson

Vastaava tuottaja

040 523 2927

vera.olsson@aitomedia.fi

 

Erna Aalto

Vastaava tuottaja | Tuotekehitys

050 380 2120

erna.aalto@aitomedia.fi

Raila Pelkonen

Tuotekehityskoordinaattori

040 538 9078

raila.pelkonen@aitomedia.fi

Laura Ahola

Tuottaja

0400 837 168

laura.ahola@aitomedia.fi

 

Carolina Bermúdez Parra

Tuottaja

carolina.bermudez@aitomedia.fi

 

Meeri Hankala

Tuottaja

meeri.hankala@aitomedia.fi

 

Hannu Kontturi

Ohjaaja

040 192 3666

hannu.kontturi@aitomedia.fi

 

Sako Brockmann

Ohjaaja | Sisällöntuottaja

sako.brockmann@aitomedia.fi

 

Arttu Luukkonen

Leikkaaja

044 082 0932

arttu.luukkonen@aitomedia.fi

 

Reetta Ylijärvi

Tuotantopäällikkö

044 081 4776

reetta.ylijarvi@aitomedia.fi

 

Inkeri Jylhä

Tuotantopäällikkö

inkeri.jylha@aitomedia.fi

 

Mikko Tanskanen

Talous- ja tuotantosuunnittelija

050 306 7026

mikko.tanskanen@aitomedia.fi

Jori Heikkinen

Tekninen koordinaattori | Kuvaaja

040 569 4876

jori.heikkinen@aitomedia.fi

Jaakko Rinne

Jälkityövastaava

044 373 0622

jaakko.rinne@aitomedia.fi

Monika Hytti

Jälkityöassistentti

041 501 2029

monika.hytti@aitomedia.fi

Heini-Maria Jokela

Toimistopäällikkö

040 545 1501
heini-maria.jokela@aitomedia.fi

Oona Mustonen

Hallintokoordinaattori

044 242 7052

oona.mustonen@aitomedia.fi

Rekry

 

Töihin tai työharjoitteluun Aito Mediaan?

 

Lähetä avoin hakemuksesi osoitteeseen rekry@aitomedia.fi.

 

Casting

 

Avustajaksi Aito Median ohjelmiin?

 

Lähetä nimesi, ikäsi, kotipaikkakuntasi, yhteystietosi sekä tuore valokuvasi osoitteeseen casting@aitomedia.fi.

Laskutus

 

OVT-tunnus: 003716505345
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
OpusCapita Group välittäjätunnus: E204503

y-tunnus: 1650534-5

Aito Media

Helsinki
Hämeentie 157, 4. krs,
00560 Helsinki

Finland

 

Tampere

Technopolis
Kalevantie 2
33100 Tampere

Finland

© 2019 Aito Media Group & cAPS LOCK HELSINKI